Wynajem sal

 

Posiadamy salę komputerową wyposażoną w 10 stanowisk ( z mozliwością zwiększenia do 15 miejsc) o wysokiej jakości klasy sprzętu, której funkcje przystosowane są także do prowadzenia szkoleń warsztatowych , a także do Państwa wymagań.Sala wyposażona jest w rzutnik, flipchart oraz wydzielone miejsce na catering.

Konfiguracja komputerów

Komputery posiadają dostęp do internetu i tworzą sieć wewnętrzną. Ich konfiguracja może zostać dostosowana do wymogów jakie niesie ze sobą szkolenie, które chcecie Państwo przeprowadzić.

Każdy komputer (HP Workstation lub Dell Precision) wyposażony jest w kartę grafiki NVIDIA Quadro.

Posiadamy komputery do szkoleń wyjazdowych:

-mobilne stacje robacze: Dell Precision M4600, M6600 (x2), lenovo ThinkPad W510 oraz HP 8740W.

Kazdy z nich wyposażony w procesor i7 i min. 8GB ramu, karta grafiki Quadro.

 

 

Catering

W trakcie szkoleń istnieje  możliwość skorzystania z cateringu w formie przerwy kawowej oraz obiadu, w zależności od potrzeb organizatorów i uczestników. 

Lokalizacja i dojazd

Sale szkoleniowe znajdują się przy ul. Dąbrowskiego  w centrum Katowic, idealna lokalizacja i bezproblemowy dojazd  od autostrady z kierunku Kraków, Wrocław, Sosnowiec, Bytom.

Oferta cenowa:

Cena jednej godziny lekcyjnej jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta. Przy zamówieniach o dłuższym okresie najmu stosujemy korzystne upusty cenowe.

Dodatkowe usługi

Za dodatkową opłatą nasza firma może prowadzić obsługę szkoleń, w tym także dofinansowanych z Unii Europejskiej. W ramach tej usługi przygotowujemy odpowiednie dokumenty takie jak listy obecności, listy pobrania świadczeń projektowych dla Beneficjentów Ostatecznych, a także nadzorujemy część związaną z wypełnianiem przez wykładowców obowiązujących ich dokumentów.

Zapytaj o możliwość wynajmu sali: